Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
21 Aug

Not Very Active Autumn ’15 by Lazy Oaf

not very active 10

not very active 9

not very active 8

not very active 7

not very active 6

not very active 5

not very active 4

not very active 3

not very active 2

not very active 1

Çıkış noktası 90’lardan ikonografiler, 8 bit video oyunları, karikatürler ve çizgi filmler olan tasarım markası Lazy Oaf’ın stratejisi sokak giyimiyle gençlik nostaljisini birleştirmek. Sloganıyla tam da ergenlik çağını hedef alan Lazy Oaf, tasarımlarıyla değilse bile, moda çekimleriyle dikkatinizi çekebilir. 90’lara ışınlanmış etkisi yaratan lookbook’unun bir de videosu var ki, Sex Pistols’un 1997 yılından hit şarkısı Schools are Prisons’la okul yıllarınıza dönmek isteyeceksiniz!

Lazy Oaf

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply