Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
22 Aug

A Tom of Finland Fantasy / +18

a tom of finland fantasy 7

a tom of finland fantasy 6

a tom of finland fantasy 5

a tom of finland fantasy 4

a tom of finland fantasy 3

a tom of finland fantasy 2

 

a tom of finland fantasy 8

Photo: Gabriel Vorbon / Mayıs Rukel

Daha önce Maygab isimli projelerinden bir çekime yer verdiğimiz Gabriel Vorbon ve Mayıs Rukel, analog kamera ile çektikleri A Tom of Finland Fantasy isimli çekimlerini ilk kez bizlerle paylaştı. Özellikle 70’ler New York’unda homoerotik işleri büyük yankı bulan, hala da pek çok kişi tarafından sevilen ve ilham alınan sanatçı Tom of Finland’ın işlerine gönderme nietliği taşıyan bu fotoğraflar, henüz hiçbir yerde yayınlanmadı.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply