Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
3 Aug

Kim? Delaney Allen

Delaney Allen1

Delaney Allen3

Delaney Allen4

Delaney Allen5

Portlandlı fotoğrafçı Delaney Allen’in işleri hem kendi ülkesi çapında hem de uzak topraklarda biliniyor. Fotoğrafları Amsterdam’daki Foam Museum’da gösterilen Allen’in aynı zamanda iki tane de kitabı bulunmakta. Sanatçının Between Here and There isimli kitabı, Photo- Eye Magazine’in 2010 yılında hazırladığı ‘Best Of’ listesinde yer alıyor. Delaney, fotoğraflarında aslında bize tanıdık olan her şeyi garip bir şekilde dönüştürüyor ve farklılaştırıyor.

Website

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply