Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
4 Sep

Kim? Emily Blincoe

Emily Blincoe eggs

Emily-Blincoe-5

Emily-Blincoe-2

Emily Blincoe 4

Nashville’li fotoğrafçı Emily Blincoe, çocukluğunu Austin Texas’ta geçirmiş. Renkler, yüzler, ışık ve yalnızlıktan bir kompozisyon yaratmayı çok seven Emily’nin yeni takıntısı gıda maddelerinin geometrisi ve skalası arasında kaybolmak. Eleanor adlı köpeğiyle, çocukluğunun geçtiği yerde yaşamaya devam eden sanatçı, Amerikan hayatının günlük rutinlerinden portrelere kadar çok çeşitli tarzlarda eser veriyor.

Website | Instagram | Tumblr

EMEL BİLGE ÇINAR

Oldmagnet'te editör olmadan önce, üç yılını post prodüktörlük yaparak Lighthouse Visual Effects, İstanbul'da geçirdi. Projeleri neticesinde Autodesk Türkiye'nin topluluk yöneticilerinden biri olmayı başardı. İstanbul Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Los Angeles, California'da Medya ve Eğlence Yönetimi üzerine eğitim aldı. Aynı zamanda Öteki Sinema'da sinema ve dizi yazıları yazarken bir yandan bilimkurgu okumayı, oyun tasarlamayı ve durmaksızın oyun oynamayı seviyor.

No Comments

Leave a reply