Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
3 Oct

Kim? Izumi Miyazaki

Izumi Miyaki 2

Izumi Miyaki 3

Izumi Miyaki 5

Izumi Miyaki1

Izumi Miyaki 7

19 yaşındaki Japonyalı fotoğrafçı Izumi Miyazaki’nin hakkında kesin bir bilgi olmamasına rağmen Tumblr ve Instagram ortamlarında çektiği fotoğraflar dolanıyor. Self portrelerinde gerçek olmayan ve komik durumlar yaratan genç fotoğrafçı, bazen tek başına bazense kendinden birkaç tane klonladığı görseller paylaşıyor. Sanat çevrelerinin de dikkatinden kaçmayan Izumi’nin fotoğrafları, Ginza’daki Guardian Garden Gallery’de sergilendi.

Tumblr

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply