Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
25 Nov

Marsea Island / Essex

Marsea Island 7

Marsea Island 3

İngiltere’nin en doğusundaki ada olan Marsea, Londra’dan sadece 70 mil uzaklıkta bulunuyor. Zahmetsiz bir yolculukla buraya ulaşabilir ve rengarenk ortamında altın kumsalını arkanıza alıp, denize karşı güneşi batırabilirsiniz. Burası aynı zamanda İngiltere’de birçok erkeğin evlenme teklifi yaptığı bir yer olma özelliğini de taşıyor. Elbette sadece romantik bir ortam için değil yüzmek, piknik yapmak ve haftasonunu geçirmek için de tercih ediliyor. Londra’ya gittiğinizde Marsea Island’a geçip, meşhur Essex istridyelerinden yerken, yanında beyaz şarabınızı yudumlayıp bize teşekkür edebilirsiniz. Ayrılırken, hatıra niyetine çantanıza bir adet istiridye kabuğu atmayı unutmayın!

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply