Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
2 Feb

Prototype / Maslak

Prototype 1Coffee Shop, Pasta Pizza, Plus Kitchen, Atelier ve Book Store gibi farklı mekanlara kendi içinde ev sahipliği yapan, Maslak No.1’de açılan Prototype, özellikle de plaza çalışanları düşünülerek açılmış bir mekan.

Akdeniz lezzetlerinin ön planda olduğu pizzaları ve makarnaları ile ilgi çeken Prototype’da kendi damak zevkinzie göre kendi makarna ve pizzanızı sipariş verebiliyorsunuz. Ayrıca Pizzanız fırına verilirken, makarnanızın hamuru açılırken izleme şansına da sahipsiniz.

Prototype 2

Bakır, emaye ve cam sunumlarıyla Coffee Shop hizmedi de veren mekanın Book Store’u burada kalış sürenizi arttırabilir. Lezzetli kahvenizden bir yudum alıp kitapları karıştırırken burada bulunan tasarım ürünlerini satın alabilirsiniz.

Prototype 4

Aynı zamanda bir workshop atölyesi olarak da faaliyet gösteren Prototype’da haftada 1 – 2 gün herkese açık workshop’lar düzenleniyor.

Adres: Eski Büyükdere Cad. No/1 Maslak – İstanbul

Prototype Facebook

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply