Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
8 Feb

Kim? Ahmet Özcan

Ahmet ozcan 3

Mersin’de doğan Ahmet Özcan, 2014 yılında Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nden mezun oldu, aynı bölümde yüksek lisans eğitimine devam ediyor.

Ahmet Ozcan 4

İllüstrasyon ve resim çalışmalarını dijital ve geleneksel medyalarla üretiyor. Çalışmalarını oluştururken, dünyevi dertlerden uzak, başka gezegenlerde var olduğuna inandığı canavar ve gerçeküstü formları ele alıyor, onlara ait mekanlar tasarlıyor.

Ahmet ozcan 2

 

Bugüne kadar, yurtiçi ve yurtdışında birçok sergi ve projede yer alan Ahmet Özcan’ın son kişisel sergisi Torun’da gerçekleşti ve bu sergide ilk defa canavarlarını duvarlara taşıdı.

Behance

Tumblr

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply