Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
11 Jul

Londra’nın Eskilerinden: Biba

biba 1

biba 6

biba 4

biba 7

biba 3

60’lı yıllarda Londra’da rüzgar gibi esen bir mağaza vardı: Biba. 1964 yılında kurulan mağaza, sadece tek beden kıyafet satıyor olmasına rağmen, her yaştan ve bedenden kişi tarafından ziyaret ediliyordu. 1973 yılında Kensington High Street’te açılan Big Biba mağazası ile Biba’nın namı iyice büyüyor. Şimdi kendinizi muhteşem iç dekorasyonu ve pazarlama stratejisiyle her katı farklı bir konseptte olan mağazaya doğru ışınlayın.

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply