Sonunda Arnavutköy’de balıkçı olmayan güzel bir mekan açıldı. Arnavutköy’deki balıkçı akımına karşı duran ve corner pub anlayışıyla açılan Any İstanbul orijinal kokteylleri, üzmeyen müziği ve lezzetli menüsüyle dikkatlerimizi çekti. Dışarıdan baktığınızda mutlaka dikkatinizi çekecek görüntüsü, Fransız bistro’larını andırıyor. Mekanın içinde kullanılan mobilyalar zöel tasarım ve aynı zamanda satılık. Çatal bıçak, masa sandalye ne beğenirseniz siparişini verip aynısını No:3 Design’a yaptırabiliyorsunuz.

ANY İstanbul 2

Sabah 08:00’da güne kahvaltı ile başlayan ANY, pizzadan hamburgere ve et çeşitlerine kadar geniş bir seçenek sunuyor. “Prosciutto Pizza” ile İtalya’ nın tescilli lezzetine doğru uzanırken, bir diğer muhteşem lezzet olan “Domates Soslu Tortellini” aklınızda kalabilir! Menüsünü sürekli yenilemeyi seven Any İstanbul, manzara sevenler için muhteşem lokasyonuyla iyi bir tercih olacaktır. Bir diğer favorimiz ise“Şarap Soslu Bonfile”.

ANY İstanbul, semt oalrak kendisine bir nebze güne erken veda eden Arnavutköy’ü seçse de haftanın 3 günü (çarşamba-cuma ve cumartesi) saat 15:00’a kadar canlı DJ performansları gerçekleştiriyor. ANY’i ziyaret edenlere minik terasını da keşfetmelerini şiddetle öneririz.

ANY İstanbul

Facebook