Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
16 Nov

Kim? Can Çetinkaya

Can Pekdemir 2

Can Pekdemir 3

1988 yılında, Ankara’da doğdum. Ankara’nın dümdüz bir lisesinde okuduktan sonra, yanlışlıkla Dokuz Eylül Üniversitesi Grafik Tasarım bölümüne başladım ve 6 yılda bitirebildim. Bazen rüyamda öğrenci işlerinden arayıp “ters giden bir şeyler var sen mezun olamamışsın, buraya geri dönmen gerekli” diyorlar, üzülerek uyanıyorum. Son 2 yıldır serbest illüstratörlük yapıyorum. Yurt içi ve yurt dışı yayınlar, ajanslar ve internet siteleri ile çalışıyorum. Türkiye, Brezilya ve Almanya’da karma sergilere katıldım. Çalışmalarıma devam ediyorum.

Behance

Facebook

Instagram

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply