Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
16 Dec

Yenilebilir Teraryum Workshop’u

2015 yılında yeniliklere açık olun. Mesela kendi ellerinizle yaptığınız teraryumu sevdiklerinizle birlikte afiyetle yemeye ne dersiniz? Yılbaşı masanıza oturacakları dekor zannetikleri yenilebilir teraryumunuzla şaşırtabilirsiniz. Tam bir Yeni Yıl atölyesi olan Yenilebilir Teraryum etkinliğinde ikramlar Piknik İstanbul‘dan.

21 Aralık’ta saat 16:00-18:30 saatleri arasında gerçekleşecek olan atölye Mitte’de. Katılım kontenjanla sınırlı olduğu için 0535 873 95 54 numaralı telefondan rezervazyon yaptırmanız gerekiyor.

Mitte

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply