Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
23 Jan

Kolektif House / Sanayi Mahallesi

Kollektif House 1

4.Levent Sanayi’de 50 yıllık bir döneme tanıklık etmiş, eski bir konfeksiyon fabrikasının otantik yapısı korunarak yapılan Kolektif House; KoLounge, KoWork ve KoHall olmak üzere bir takım kolektif yaratıcı alanlardan oluşuyor. Söz konusu bina KoWork katıyla; birbirinden ilham alabilecek birey ve butik şirketlere hem açık hem de özel ofis alanları sunuyor. KoLounge ve KoHall katlarıysa yaratıcı ekiplerin ve markaların etkinliğine ev sahipliği yaparak herkesi yeni sesler, parlak fikirler keşfetmeye çağırıyor.

Sevdiği işe odaklanmak için uygun ortama sahip olmayanlar için zevkli bir alternatif sunan Kolektif House,’da Çarşamba günü başlayan Paper Project sergisi, mekanla tanışma bahaneniz olsun.

Kolektif House

Paper Project

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply