Featured Posts

Onu Öldür, Beni Güldür / Ali Elmacı
“Onu Öldür, Beni Güldür” sergisindeki fantastik sahnelerde, bal yapan eşek arılarına, abaküse takılmış kurukafalara, bağırsak şeklindeki sarıklara ve gözünü izleyiciye dikmiş huzursuz çocuklara rastlıyoruz. Çekici olanla iticiyi, samimi olanla tehditkarı, doğalla yapayı, kutsalla kitsch'i bir arada seyrederken hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.
View Post
To top
31 Jan

Kim? Michalis Baboussis

He-m-n-oid 7He-m-n-oid 1

He-m-n-oid 2

He-m-n-oid 3

He-m-n-oid 4

He-m-n-oid 5

He-m-n-oid 6

He-m-n-oid 8

He-m-n-oid 9

Michalis Baboussis was born in Athens in 1981. He studied graphic design and is the initiator of the project “He-m-n-oid” [He: male gender/Humanoid/Hymn~pronounced hi.em.en.oid], which through a wide range of applications such as visual arts, fashion design, styling and music [dj sets], creates a complex audio-visual environment with common aesthetic references. His work has been presented at Six d.o.g.s’ project space, Ileana Tounta Contemporary Art Center, Kunsthalle Athena, Death Disco club and in fashion and art magazines such as Fashion Installation, Jar De Sens, Fucking Young!, Pixie and Rotter, Dreck, Kaltblut.

He m n oid

Tumblr

AYŞİN İLDEŞ

İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra University of The Arts London ve Chelsea College’da iletişim ve medya üzerine eğitim aldı. Çeşitli yayınlarda yıllardır kültür-sanat, sinema, müzik, seyahat, dekorasyon ve gastronomi alanlarında editörlük yapmanın yanı sıra, markalara ve kişilere dijital iletişim danışmanlığı, yaratıcı içerik ve kurumsal blog yönetimi, kurumsal dergi yaptığı işlerden bazıları. Yazı İşleri Müdürü ve Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak çalıştığı Büyük Kulüp'ten ayrıldıktan sonra Kurucusu olduğu Beyoğlu Creative'i hayata geçirdi. Yeni projeler tasarlamaya ve çeşitli platformlarda yazmaya devam ediyor.

No Comments

Leave a reply